Zobrazit galerii

Dvoulůžkový pokoj superior

 

Naše dvoulůžkové pokoje kategorie superior poskytují svým hostům perfektní servis pětihvězdičkového standardu hotelu Atlantic Palace v samém centru lázeňské části Karlových Varů. Z okna či balkonu svého pokoje můžete vidět celé Divadelní náměstí, Tržiště, údolí řeky Teplé, Vřídelní kolonádu či nejkrásnější barokní stavbu města - kostel Máří Magdaleny.

 

Hotelové pokoje jsou minimalisticky zařízeny světlým elegantním nábytkem s ladícím čalouněním, pracovním stolem a telefonem, rozměr pokoje je od 25 m2. Samozřejmostí jsou zde elektronické zámky, trezor či LCD televizor se satelitními kanály. Součástí pokoje je prostorná koupelna s WC, sprchou, fénem, kosmetickým zrcátkem a kvalitní kosmetikou. Po celou dobu pobytu jsou Vám k dispozici hotelové župany a pantofle pro ještě větší pohodlí.

 

K Vaší absolutní spokojenosti jistě přispěje i 24 hodin denně fungující room service a pokojový minibar.

 

Všechny prostory našeho pětihvězdičkového hotelu, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu zdarma.

 

Luxury Wellness Spa Hotel Atlantic Palace je hotelem nekuřáckým, proto děkujeme, že zákaz kouření respektujete i na našich pokojích.