Zobrazit galerii

Apartmán Michael Powolny

Apartmán Michael Powolny nabízí prvotřídní servis pětihvězdičkové kvality přímo v centru Karlových Varů s výhledem na údolí říčky Teplé, Divadelní náměstí, Tržiště, barokní kostel sv. Máří Magdaleny či Vřídelní kolonádu.
 

Apartmán Michael Powolny poskytuje obývací pokoj, ložnici, koupelnu, wc, předsíň a 2 balkony. Celkový rozměr apartmánu je 57,13 m2. Luxusní apartmán je zařízen elegantním nábytkem ze světlého dřeva s ladícím čalouněním, pracovním stolem, telefonem a v případě apartmánů také individuálně nastavitelnou klimatizací a setem pro přípravu kávy a čaje. Všechny pokoje jsou vybaveny elektronickými zámky, trezory a LCD televizory se satelitními kanály. Součástí pokoje je prostorná koupelna s WC, sprchou, bidetem, fénem, kosmetickým zrcátkem a kvalitní kosmetikou.
Župany a pantofle jsou Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.

K Vaší absolutní spokojenosti jistě přispěje i 24 hodin denně fungující room service, pokojový minibar a king size bed.

Všechny prostory našeho pětihvězdičkového hotelu, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu zdarma.

Luxury Wellness Spa Hotel Atlantic Palace je hotelem nekuřáckým, proto děkujeme, že zákaz kouření respektujete i na našich pokojích.