Zobrazit galerii

Apartmán Fritz Mahler

 

Apartmán Fritz Mahler s terasou nabízí prvotřídní servis pětihvězdičkové kvality přímo v centru Karlových Varů s výhledem na údolí říčky Teplé, Divadelní náměstí, Tržiště, barokní kostel sv. Máří Magdaleny či Vřídelní kolonádu.


Apartmán Fritz Mahler poskytuje obývací pokoj, ložnici, koupelnu, wc a předsíň. Celkový rozměr apartmánu je 50,15 m2. Tento luxusní apartmán je zařízen elegantním nábytkem ze světlého dřeva s ladícím čalouněním, pracovním stolem, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací a setem pro přípravu kávy a čaje. Všechny pokoje jsou vybaveny elektronickými zámky, trezory a LCD televizory se satelitními kanály. Součástí pokoje je prostorná koupelna s WC, sprchou, bidetem, fénem, kosmetickým zrcátkem a kvalitní kosmetikou.  Župany a pantofle jsou Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. Součástí pokoje je terasa s lehátky, stolečkem a křesílky.


K Vaší absolutní spokojenosti jistě přispěje i 24 hodin denně fungující room service, pokojový minibar a king size bed.


Všechny prostory našeho pětihvězdičkového hotelu, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu zdarma.


Luxury Wellness Spa Hotel Atlantic Palace je hotelem nekuřáckým, proto děkujeme, že zákaz kouření respektujete i na našich pokojích.