Zobrazit galerii

Apartmán Alois Klein

Apartmán Alois Klein nabízí prvotřídní servis pětihvězdičkové kvality přímo v centru Karlových Varů s výhledem z balkonů na údolí říčky Teplé, Divadelní náměstí, Tržiště, barokní kostel sv. Máří Magdaleny či Vřídelní kolonádu.


 Apartmán Alois Klein poskytuje obývací pokoj, ložnici, koupelnu, wc, předsíň a 2 balkony, celkový rozměr apartmánu je 52,85 m2.  Luxusní apartmán Alois Klein je zařízen elegantním nábytkem ze světlého dřeva s ladícím čalouněním, pracovním stolem, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací a setem pro přípravu kávy a čaje. Všechny pokoje jsou vybaveny elektronickými zámky, trezory a LCD televizory se satelitními kanály. Součástí pokoje je prostorná koupelna s WC, sprchou, bidetem, fénem, kosmetickým zrcátkem a kvalitní kosmetikou. Župany a pantofle Vám budou k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.


K Vaší absolutní spokojenosti jistě přispěje i 24 hodin denně fungující room service, pokojový minibar a king size bed.


Všechny prostory našeho pětihvězdičkového hotelu, včetně pokojů, jsou pokryty bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu zdarma.


Luxury Wellness Spa Hotel Atlantic Palace je hotelem nekuřáckým, proto děkujeme, že zákaz kouření respektujete i na našich pokojích.